פונדקאות לזוגות וליחידנים, במרחק שעת טיסה אחת

 
7 עובדות שחשוב לדעת על תהליך הפונדקאות שלנו
 
1. התהליך מתאים גם לזוגות וגם ליחידנים ויחידניות, בניגוד לשירותי פונדקאות אחרים שמתאימים רק לזוגות נשואים.

2. הפיקוח הרפואי מתבצע באופן אישי בידי ד"ר גבע, מומחה פוריות מנוסה, המלווה את ההורים המיועדים, מפגישת הייעוץ הראשונה, דרך שלב ההפריה ומעקב ההיריון ועד הלידה.

3. ללא סוכנויות תיווך ועמלות מיותרות. אנו מספקים גם את השירות הרפואי וגם את איתור הפונדקאיות בעצמנו, כך שאף גורם לא "יגזור קופון" על חשבון ההורים המיועדים או על חשבון הפונדקאית. מדובר בחיסכון משמעותי בעלויות.

4. ניתן לבחור מראש את מין העובר, אם תרצו בכך. בחירת מין העובר מתבצעת בהליך הנקרא אבחון טרום השרשתי, ובו בודקים את מין העובר לפני החזרתו לרחם. 

5. ניתן לשלב גם תרומת ביצית אם יש צורך בכך. אנו מאפשרים להורים המיועדים לבחור את מוצא התורמת, מבין מדינות אירופאיות שונות. בנוסף, אנו עורכים בדיקה גנטית מקיפה לתורמת, על מנת לשלול נשאות של מחלות גנטיות.

6. ההליך מתבצע במרחק של שעת טיסה אחת מישראל, כך שאין צורך בטיסות ממושכות, מייגעות ויקרות. בזכות הקירבה לישראל, ההורים המיועדים יכולים גם להצטרף בקלות לבדיקות השונות לפי רצונם.

7. אנו מספקים ליווי משפטי מקצועי מצד עו"ד לענייני משפחה, לצורך מענה מלא לכל נושא הרישום של הילוד. 
מעוניינים לבחון אם פונדקאות במרחק של שעת טיסה מישראל, יכולה להתאים גם לכם?
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ אישית, ללא עלות:
 

המרפאה לפוריות ולשירותי פונדקאות בחו"ל מקצה לקצה, נולדה כדי לעזור לכם, זוגות ישראלים, להגשים את החלום ולהרחיב את המשפחה. לעתים, הבריאה איננה רק תולדה של אהבה ואינטימיות ונדרש צוות רפואי מיומן, שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות וגם בשירותים מעבר לים.
מטרת הייעוץ והליווי שלי כרופא מומחה לפוריות, היא למצוא את דרכי הטיפול הנכונות ביותר להגשמת החלום בזמן הנכון ביותר עבורכם.
אני רואה עצמי מגוייס לעזור, לכוון, ללוות ולתמוך בכם לאורך כל שלבי המסע. מניסיוני, הטיפול בנושאי הרחבת המשפחה מאגד היבטים חוץ רפואיים ויש לתת את הדעת גם על ההיבטים הרגשיים והסוציאליים בתהליך.
אני כאן כדי לספק את הידע והכלים שיסייעו בידיכם להתמודד בהצלחה עם החוויה, עד לתוצאה המיוחלת.
בשמי ובשם צוות המרפאה, אני מאחל לכל אחד ואחת מכם להפיק את המרב מהידע שנפרס בפניכם ושבמהרה תגלשו באתרי הריון ולידה, אם זוהי משאלתכם. אני כאן עבורכם, גם בהריון הבא.
,שלכם
ד"ר אלי גבע


החזון שלנו בכמה מילים מד"ר גבע

על ד"ר אלי גבע

ד"ר אלי גבע
 מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית, מחלוצי הקפאת הביציות לשימור הפוריות, בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. סיים את התמחותו ברפואת נשים במרכז הרפואי תל-אביב, בשנת 2002.

השלים תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של פריון באוניברסיטת קליפורניה, סאן-פרנסיסקו, ארה"ב, בשנים 2001-1999 ובהמשך עסק שנתיים במחקר בסיסי במכון ויצמן למדע. עד לשנת 2004 שימש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי תל-אביב ובהמשך כרופא בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי וולפסון, חולון.
כיום, משמש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בהרצליה מדיקל סנטר בשירותי בריאות כללית ובמכבי שירותי בריאות.


ד"ר גבע פרסם למעלה מ-50 מאמרים מקוריים וזכה בפרסי האגודה האמריקאית למחקר בגינקולוגיה, האגודה האמריקאית לפוריות, האגודה הישראלית למיילדות, הקרן הלאומית למדעים ועוד.

חבר האגודה האמריקאית לפוריות (ASRM), האגודה הארופאית לפוריות (ESHRE), האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה (ES) והאגודה האמריקאית להפרעות אנדרוגניות (AES). כמו כן, הינו חבר האגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות והאגודה הישראלית לפוריות (איל"ה).
הליך פונדקאות מאפשר לרבים להגשים חלום ולהפוך למשפחה, או להרחיב אותה.
עם זאת, ההליך בישראל עלול להיות מאתגר, ממושך, יקר ולעתים בלתי אפשרי, גם לזוגות וגם ליחידנים וליחידניות.


לכן, אנו שמחים להציע לראשונה פונדקאות לזוגות וליחידנים ישראלים, במרחק שעה אחת של טיסה מישראל.

כאן למטה, ריכזנו את העובדות החשובות שכדאי לדעת על תהליך הפונדקאות שלנו.


 
מעוניינים לבחון אם פונדקאות במרחק של שעת טיסה מישראל, יכולה להתאים גם לכם?
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ אישית, ללא עלות: