פונדקאות בחו"ל - מסלול בהתאמה אישית, לכולם

 
5 עובדות שחשוב לדעת על פתרונות הפונדקאות שלנו
 
1. המסלולים מתאימים גם לנשואים וגם למי שאינם נשואים, בניגוד לשירותי פונדקאות אחרים שמתאימים רק לזוגות נשואים.

2. ההפריה מתבצעת באופן אישי בידי ד"ר גבע, מומחה פוריות מנוסה, שתפגשו כבר בפגישת הייעוץ הראשונה.

3. ניתן לבחור מראש את מין העובר, אם תרצו בכך. בחירת מין העובר מתבצעת בהליך הנקרא אבחון טרום השרשתי, ובו בודקים את מין העובר לפני החזרתו לרחם. 

4. ניתן לשלב גם תרומת ביצית אם יש צורך בכך. אנו מאפשרים להורים המיועדים לבחור את מוצא התורמת, מבין מדינות אירופאיות שונות (ההיריון והלידה לא חייבים להתקיים במדינת התורמת). בנוסף, אנו עורכים בדיקה גנטית מקיפה לתורמת הביצית, על מנת לשלול נשאות של מחלות גנטיות.

5. אנו מספקים ליווי משפטי מקצועי ומקיף מצד עו"ד לענייני משפחה, לצורך מענה מלא לכל נושא הרישום של הילוד וההורים. 
מעוניינים לבחון מהו פתרון הפונדקאות המתאים לכם ביותר?
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ אישית, ללא עלות:
 

המרפאה לפוריות ולשירותי פונדקאות בחו"ל מקצה לקצה, נולדה כדי לעזור לכם, זוגות ישראלים, להגשים את החלום ולהרחיב את המשפחה. לעתים, הבריאה איננה רק תולדה של אהבה ואינטימיות ונדרש צוות רפואי מיומן, שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות וגם בשירותים מעבר לים.
מטרת הייעוץ והליווי שלי כרופא מומחה לפוריות, היא למצוא את דרכי הטיפול הנכונות ביותר להגשמת החלום בזמן הנכון ביותר עבורכם.
אני רואה עצמי מגוייס לעזור, לכוון, ללוות ולתמוך בכם לאורך כל שלבי המסע. מניסיוני, הטיפול בנושאי הרחבת המשפחה מאגד היבטים חוץ רפואיים ויש לתת את הדעת גם על ההיבטים הרגשיים והסוציאליים בתהליך.
אני כאן כדי לספק את הידע והכלים שיסייעו בידיכם להתמודד בהצלחה עם החוויה, עד לתוצאה המיוחלת.
בשמי ובשם צוות המרפאה, אני מאחל לכל אחד ואחת מכם להפיק את המרב מהידע שנפרס בפניכם ושבמהרה תגלשו באתרי הריון ולידה, אם זוהי משאלתכם. אני כאן עבורכם, גם בהריון הבא.
,שלכם
ד"ר אלי גבע


החזון שלנו בכמה מילים מד"ר גבע

על ד"ר אלי גבע

ד"ר אלי גבע
 מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית, מחלוצי הקפאת הביציות לשימור הפוריות, בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. סיים את התמחותו ברפואת נשים במרכז הרפואי תל-אביב, בשנת 2002.

השלים תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של פריון באוניברסיטת קליפורניה, סאן-פרנסיסקו, ארה"ב, בשנים 2001-1999 ובהמשך עסק שנתיים במחקר בסיסי במכון ויצמן למדע. עד לשנת 2004 שימש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי תל-אביב ובהמשך כרופא בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי וולפסון, חולון.
כיום, משמש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בהרצליה מדיקל סנטר בשירותי בריאות כללית ובמכבי שירותי בריאות.


ד"ר גבע פרסם למעלה מ-50 מאמרים מקוריים וזכה בפרסי האגודה האמריקאית למחקר בגינקולוגיה, האגודה האמריקאית לפוריות, האגודה הישראלית למיילדות, הקרן הלאומית למדעים ועוד.

חבר האגודה האמריקאית לפוריות (ASRM), האגודה הארופאית לפוריות (ESHRE), האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה (ES) והאגודה האמריקאית להפרעות אנדרוגניות (AES). כמו כן, הינו חבר האגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות והאגודה הישראלית לפוריות (איל"ה).
הליך פונדקאות מאפשר לרבים להגשים חלום ולהפוך למשפחה, או להרחיב אותה. עם זאת, ההליך בישראל עלול להיות מאתגר, ממושך, יקר ולעתים בלתי אפשרי, גם לזוגות וגם ליחידנים.

לכן, אנו שמחים להציע פונדקאות בחו"ל בהתאמה אישית, עם פתרונות נכונים לזוגות נשואים, לזוגות שאינם נשואים, לזוגות חד מיניים וליחידנים. ביחד איתכם, נבחר את המקום הנכון עבורכם מכל הבחינות: קרבה לבית, רפואה איכותית, עלויות הוגנות וביורוקרטיה נוחה.

זקוקים גם לתרומת ביצית? אנחנו מאפשרים את החופש לבחור תורמת, מתוך מגוון מדינות באירופה וברחבי העולם.


כאן למטה, ריכזנו את 5 העובדות החשובות שכדאי לדעת על תהליך הפונדקאות שלנו.

מעוניינים לבחון מהו פתרון הפונדקאות המתאים לכם ביותר?
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ אישית, ללא עלות: