פונדקאות לישראלים, הכי קרוב לבית

המרפאה לפוריות ולשירותי פונדקאות בחו"ל מקצה לקצה, נולדה כדי לעזור לכם, זוגות ישראלים, להגשים את החלום ולהרחיב את המשפחה. לעתים, הבריאה איננה רק תולדה של אהבה ואינטימיות ונדרש צוות רפואי מיומן, שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות וגם בשירותים מעבר לים.
מטרת הייעוץ והליווי שלי כרופא מומחה לפוריות, היא למצוא את דרכי הטיפול הנכונות ביותר להגשמת החלום בזמן הנכון ביותר עבורכם.
אני רואה עצמי מגוייס לעזור, לכוון, ללוות ולתמוך בכם לאורך כל שלבי המסע. מניסיוני, הטיפול בנושאי הרחבת המשפחה מאגד היבטים חוץ רפואיים ויש לתת את הדעת גם על ההיבטים הרגשיים והסוציאליים בתהליך.
אני כאן כדי לספק את הידע והכלים שיסייעו בידיכם להתמודד בהצלחה עם החוויה, עד לתוצאה המיוחלת.
בשמי ובשם צוות המרפאה, אני מאחל לכל אחד ואחת מכם להפיק את המרב מהידע שנפרס בפניכם ושבמהרה תגלשו באתרי הריון ולידה, אם זוהי משאלתכם. אני כאן עבורכם, גם בהריון הבא.
,שלכם
ד"ר אלי גבעהחזון שלנו בכמה מילים מד"ר גבע

על ד"ר אלי גבע

ד"ר אלי גבע
 מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית, מחלוצי הקפאת הביציות לשימור הפוריות, בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. סיים את התמחותו ברפואת נשים במרכז הרפואי תל-אביב, בשנת 2002.

השלים תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של פריון באוניברסיטת קליפורניה, סאן-פרנסיסקו, ארה"ב, בשנים 2001-1999 ובהמשך עסק שנתיים במחקר בסיסי במכון ויצמן למדע. עד לשנת 2004 שימש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי תל-אביב ובהמשך כרופא בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי וולפסון, חולון.
כיום, משמש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בהרצליה מדיקל סנטר בשירותי בריאות כללית ובמכבי שירותי בריאות.


ד"ר גבע פרסם למעלה מ-50 מאמרים מקוריים וזכה בפרסי האגודה האמריקאית למחקר בגינקולוגיה, האגודה האמריקאית לפוריות, האגודה הישראלית למיילדות, הקרן הלאומית למדעים ועוד.

חבר האגודה האמריקאית לפוריות (ASRM), האגודה הארופאית לפוריות (ESHRE), האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה (ES) והאגודה האמריקאית להפרעות אנדרוגניות (AES). כמו כן, הינו חבר האגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות והאגודה הישראלית לפוריות (איל"ה).


 
הליך פונדקאות מאפשר לרבים להגשים חלום ולהפוך למשפחה, או להרחיב אותה.
עם זאת, להליך בישראל יש חסרונות: הוא ממושך, יקר ואינו מאפשר לבחור את מין היילוד.
בנוסף, זוגות שזקוקים גם לתרומת ביצית, נקלעים בישראל להליך מסובך וארוך עוד יותר...


לכן, אנו שמחים להציע לזוגות ישראלים, שירותי פונדקאות בחו"ל, עם כל היתרונות:1. הכי קרוב לבית: המרפאות שלנו נמצאות בקפריסין ובמדינות אירופה הקרובות.

2. בחירת מין היילוד: מעדיפים בן או בת? במרפאה שלנו אפשר לבחור את מין העובר מראש, בוודאות של 100%.

3. ללא סוכנויות תיווך: המרפאה שלנו מאתרת פונדקאיות, ממיינת אותן, מבצעת את ההפריה ועוקבת אחר ההיריון.

4. רופא ישראלי מנוסה: שאיבת הביציות, ההפריה והחזרת העוברים לרחם, מתבצעת בידי ד"ר אלי גבע באופן אישי.


5. השגחה הלכתית למעוניינים: ניתן לבצע את התהליך תחת השגחה הלכתית מוכרת.זקוקים גם לתרומת ביצית? השירות שלנו מציע יתרונות חשובים:


1. סקר גנטי מורחב: כל התורמות נבדקות לפני התרומה בסקר גנטי מקיף, על מנת לשלול נשאות של מחלות גנטיות.

2. תורמת ממערב או מרכז אירופה: בחרו תורמת ממדינה במערב או במרכז אירופה, לפי העדפתכם האישית.

3. כל הביציות שנתרמו, שלכם: אנו לא מחלקים את ביציות התורמת לזוגות נוספים! כל ביציות התורמת הן שלכם ועל כן נוכל לבחור מתוכן את האיכותיות ביותר עבורכם, כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להיריון מהיר, תקין ובריא.מתעניינים בפונדקאות? נשמח לייעץ.
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ טלפונית, ללא עלות:

מתעניינים בפונדקאות? נשמח לייעץ.
השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ טלפונית, ללא עלות: