5 עובדות שכנראה לא ידעתם, על אפשרויות להרחבת המשפחה

 
1. כאשר מתבצעת הפריה חוץ גופית (IVF), ניתן לשלב הליך נוסף שבו נוכל לבחור את מין העובר.

2. יתרון נוסף בהפריה חוץ גופית הוא היכולת לבצע לעובר בדיקה גנטית עוד לפני החזרתו לרחם. כך, ניתן למשל לוותר על בדיקת מי שפיר לגילוי תסמונת דאון.

3. תרומת ביצית מאפשרת גם לאישה שמתקשה להרות בטיפולי IVF, לחוות הריון ולידה.

4. אם אישה אינה יכולה לשאת הריון, ניתן להיעזר בפונדקאית שתישא את העובר הביולוגי של האם המיועדת. כלומר, הפונדקאית נושאת את העובר עד הלידה, אך העובר נושא רק את הגנטיקה של הוריו, המצפים לו.

5. במידת הצורך, ניתן לשלב תרומת ביצית ושירותי פונדקאות. כך, אישה שמתקשה להשיג הפריה מוצלחת וגם אינה יכולה לשאת את ההריון בגופה, עדיין יכולה להפוך לאם!זקוקים למידע נוסף? מעוניינים לבחון את האפשרויות המתאימות לכם, להרחבת המשפחה?

השאירו פרטים בטופס ונתאם עמכם שיחת ייעוץ אישית, ללא עלות:

המרפאה לפוריות ולשירותי פונדקאות בחו"ל מקצה לקצה, נולדה כדי לעזור לכם, זוגות ישראלים, להגשים את החלום ולהרחיב את המשפחה. לעתים, הבריאה איננה רק תולדה של אהבה ואינטימיות ונדרש צוות רפואי מיומן, שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות וגם בשירותים מעבר לים.
מטרת הייעוץ והליווי שלי כרופא מומחה לפוריות, היא למצוא את דרכי הטיפול הנכונות ביותר להגשמת החלום בזמן הנכון ביותר עבורכם.
אני רואה עצמי מגוייס לעזור, לכוון, ללוות ולתמוך בכם לאורך כל שלבי המסע. מניסיוני, הטיפול בנושאי הרחבת המשפחה מאגד היבטים חוץ רפואיים ויש לתת את הדעת גם על ההיבטים הרגשיים והסוציאליים בתהליך.
אני כאן כדי לספק את הידע והכלים שיסייעו בידיכם להתמודד בהצלחה עם החוויה, עד לתוצאה המיוחלת.
בשמי ובשם צוות המרפאה, אני מאחל לכל אחד ואחת מכם להפיק את המרב מהידע שנפרס בפניכם ושבמהרה תגלשו באתרי הריון ולידה, אם זוהי משאלתכם. אני כאן עבורכם, גם בהריון הבא.
,שלכם
ד"ר אלי גבע

החזון שלנו בכמה מילים מד"ר גבע

על ד"ר אלי גבע

ד"ר אלי גבע
 מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית, מחלוצי הקפאת הביציות לשימור הפוריות, בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. סיים את התמחותו ברפואת נשים במרכז הרפואי תל-אביב, בשנת 2002.

השלים תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של פריון באוניברסיטת קליפורניה, סאן-פרנסיסקו, ארה"ב, בשנים 2001-1999 ובהמשך עסק שנתיים במחקר בסיסי במכון ויצמן למדע. עד לשנת 2004 שימש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית במרכז הרפואי תל-אביב ובהמשך כרופא בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי וולפסון, חולון.
כיום, משמש רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בהרצליה מדיקל סנטר בשירותי בריאות כללית ובמכבי שירותי בריאות.


ד"ר גבע פרסם למעלה מ-50 מאמרים מקוריים וזכה בפרסי האגודה האמריקאית למחקר בגינקולוגיה, האגודה האמריקאית לפוריות, האגודה הישראלית למיילדות, הקרן הלאומית למדעים ועוד.

חבר האגודה האמריקאית לפוריות (ASRM), האגודה הארופאית לפוריות (ESHRE), האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה (ES) והאגודה האמריקאית להפרעות אנדרוגניות (AES). כמו כן, הינו חבר האגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות והאגודה הישראלית לפוריות (איל"ה).