אודות דר' אלי גבע

דר' אלי גבע מומחה לפוריות והפריה חוץ-גופית וחלוץ הקפאת הביציות לשימור הפוריות, הינו בוגר הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב. סיים את התמחותו ברפואת נשים במרכז הרפואי תל-אביב, בשנת 2002.

השלים תת-התמחות באנדוקרינולוגיה של פריון באוניברסיטת קליפורניה, סאן-פרנסיסקו, ארה"ב בשנים 2001-1999 ובהמשך עסק שנתיים במחקר בסיסי במכון ויצמן למדע. עד לשנת 2004 שימש כרופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית, מרכז רפואי תל-אביב ובהמשך כרופא בכיר באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי וולפסון, חולון ובמרכז לבריאות האישה, נוי-קטוביץ, שרותי בריאות כללית. 

דר' אלי גבע עוסק בפעילות קלינית ואקדמית רבה בארץ ובחו"ל. פרסם למעלה מ-50 מאמרים מקוריים, סקירות ופרקים בספרים. זכה במספר רב של פרסים (האגודה האמריקאית למחקר בגינקולוגיה, האגודה אמריקאית לפוריות, האגודה הישראלית למיילדות, הקרן הלאומית למדעים ועוד).

דר' אלי גבע חבר האגודה האמריקאית לפוריות (ASRM), האגודה הארופאית לפוריות (ESHRE), האגודה האמריקאית לאנדוקרינולוגיה (ES) והאגודה האמריקאית להפרעות אנדרוגניות (AES). כמו כן, הינו חבר האגודה הישראלית לגינקולוגיה ומיילדות והאגודה הישראלית לפוריות (איל"ה).

האתר נולד כדי לעזור לכל אחת ואחד מכם להגשים את החלום להיות הורה. לצערי, לעיתים הבריאה אינה תולדה רק של אהבה אינטימית ואנו עדים כי להגשמת החלום נדרש מאמץ אדיר והפקה רבת משתתפים הכוללת צוות רפואי מיומן, שימוש בטכנולוגיות רפואיות מתקדמות ומגוון מטפלים המסייעים ותומכים. 
התייעצות עם רופא מומחה לפוריות בשלבים מוקדמים מאפשרת איבחון מוקדם ומובילה למציאת דרכי הטיפול הנכונים ביותר ולהגשמת החלום מוקדם. אני התגייסתי על מנת לעזור, לייעץ, לכוון, ללוות ולתמוך בכם במהלך התמודדותכם בכל שלבי המסע. מניסיוני הגישה לטיפול באי פוריות מאגדת סיבות רפואיות והיבטים חוץ רפואיים ולכן מצריכה התייחסות כוללת ופתרונות משולבים הכוללים היבטים רפואיים, חברתיים, רגשיים ועוד. 
אני כאן כדי לספק לכם את הידע והכלים המכילים את מגוון הדרכים אשר יסייעו בידכם לפתור ולהתמודד עם בעייתכם. אני מאחל לכל אחד ואחת מכם שתפיקו את המרב מהידע שנפרס לפניכם ושבמהרה תגלשו לאתרי הריון. בכל מקרה אני כאן עבורכם גם בהריון הבא.

מהו החזון?